خدمات برنامه نویسی و توسعه وب سایت

با استفاده از پلت‌فرم‌های متن باز

از انواع سیستمها و فریم‌ورکها جهت برنامه نویسی و توسعه وب سایت استفاده می‌کنیم سعی ما این است که در هر پروژه با توجه به مشخصات آن بهترین گزینه را انتخاب کنیم.

Joomla

جوملا یکی از بهترین و معتبرترین سیستم‌های مدیریت وب سایت (cms) می‌باشد، با امکانات وسیعی که جوملا در اختیار شما قرار می‌دهد براحتی وب سایت و اپلیکیشن تحت وب خود را مدیریت خواهید کرد. ما جوملا را توسعه می‌دهیم بروز رسانی می‌کنیم، کامپوننت، ماژول و پلاگین های مورد نظر شما را برنامه نویسی می‌کنیم و تمپلیت مورد نظر شما را در جوملا پیاده سازی می‌نماییم.

با استفاده از جوملا و توسعه آن، وب سایت و پرتال‌هایی بسیار پیشرفته خواهید داشت
PHP

پی اچ پی یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه نویسی متن باز است که برای طراحی وب سایت توسعه یافته است. کدهای پی اچ پی توسط یک وب سرور کامپایل می‌شود، در حال حاضر بسیاری از وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های تحت وب با این زبان توسعه یافته‌اند. سیستم‌های مدیریت محتوای جوملا و وردپرس همینطور فروشگاه‌سازهای پرستاشاپ و مجنتو همگی با PHP برنامه‌نویسی شده اند.

به صورت تخصصی با PHP،
کدنویسی می کنیم!
WordPress

در حال حاضر وردپرس سریعترین رشد را در بین سیستم مدیریت محتوا از نظر استفاده دارد و بسیاری از وبلاگ‌ها از این سیستم استفاده می‌کنند، وجود افزونه‌های فراوان، قابلیت اضافه کردن امکانات فروشگاهی مانند ووکامرس همینطور سهولت در استفاده، توسعه امکانات و مدیریت مطالب از جمله مواردی هستند که به محبوبیت وردپرس کمک فراوانی کرده‌اند.

ایجاد، توسعه و ویرایش پلاگین های وردپرس
Laravel

لاراول یک از سریعترین و کارآمد ترین فریم‌ورک های پی اچ پی است که میتوان برای توسعه یک وب سایت انتخاب کرد.

تجربه و مهارت بسیار بالایی در استفاده از لاراول داریم
Zend Framework

زند یکی از قدرتمندترین و حرفه‌ای ترین فریم ورک‌های پی اچ پی است که مجموعه‌ای کامل از ابزارهای تحت وب را برای توسعه اپلیکیشن در اختیار برنامه نویسان قرار می‌دهد.

این فریم‌ورک را به خوبی میشناسیم و توسعه می‌دهیم
CodeIgniter

CodeIgniter یکی از فریم‌ورک های خوب در زمینه توسعه اپلیکیشن‌های تحت وب است که با استفاده از امکانات آن برنامه نویسی راحت تر خواهد بود.

مدت زمان زیادی با این فریم ورک کار کرده و آن را بخوبی می‌شناسیم